Jak Zaprosić Wszystkich Znajomych do Wydarzenia na Facebooku ?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zaprosić wszystkich znajomych do wydarzenia na Facebooku ?

To pytanie na które nie tak dawno szukałem odpowiedzi, gdyż potrzebowałem zaprosić wszystkich znajomych do wydarzenia.
Kiedyś, gdy potrzebowałem dodać wszystkich znajomych do wydarzenia (a mam ich około 800 na prywatnym profilu) klikałem na każdą osobę i pojedynczo dodawałem je, aby na końcu zaprosić ich do wydarzenia. Poznałem jednak pewien magiczny sposób, który w pozwala dodać za jednym zamachem wszystkie osoby z Twojej listy znajomych naraz do wydarzenia na Facebooku.

A propos, zajrzyj na mojego Facebooka i kliknij lubię to na moim fanpage

https://www.facebook.com/DanielKepaPL,

aby mieć stale ze mną kontakt i dowiadywać się o nowych postach na tym blogu.

 

Wracając do tematu. Co to za sposób ? Już Ci o tym piszę.

1) Na samym początku musimy wybrać konkretne wydarzenie, które nas interesuje i na które chcemy zaprosić wszystkich znajomych.

2) Gdy to już zrobimy musimy kliknąć w „Zaproś znajomych„. Pojawi nam się okienko z naszymi znajomymi.

3) Teraz musimy tylko za pomocą suwaka z boku dostać się na sam koniec listy znajomych, aby aplikacja nikogo nie pominęła.

4) Dalej  w przypadku przeglądarki Google Chrome klikamy klawisz F12, a w przypadku Mozilla Firefox Ctrl+Shift+K i przechodzimy do pola „Console” – Google Chrome, tam wklejamy następujący kod do przeglądarki

LINK DO KODU, KTÓRY NALEŻY SKOPIOWAĆ

5) Zatwierdzamy klawiszem Enter.

6) Czekamy, aż wszystkie osoby zostaną zaznaczone i to wszystko :)

7) Możemy kliknąć w „Zapisz”. Wszyscy znajomi zostaną zaproszeni. Dla pewności możesz przed kliknięciem w „Zapisz” sprawdzić, czy aby na pewno wszystkie osoby zostały dodane.

Sposób ten wykorzystuję co tydzień, gdyż współpracuję z jedną firmą, której zobowiązałem się zapraszać co tydzień wszystkich moich znajomych na wydarzenia. To bardzo szybka i praktyczna metoda.

To najlepszy sposób, aby zapraszać wszystkich znajomych do wydarzenia na Facebooku lub do polubienia Twojej strony fanpage.

Mam nadzieję, że pomogłem Ci w odpowiedzi na pytanie „Jak zaprosić wszystkich znajomych do wydarzenia na Facebooku ?”

Jeśli masz jakiś problem lub chcesz wiedzieć więcej o Facebooku, zachęcam Cię do zostawienia komentarza poniżej oraz do subskrypcji mojego kanału na YouTube, gdzie jest całe mnóstwo moich filmów dotyczących Facebooka

http://www.youtube.com/danielkepapl

Przy okazji, gdybyś chciał stworzyć fanpage, a masz z tym problemy i nie potrafisz tego zrobić to NAPISZ DO MNIE, a ja pomogę Ci ze wszystkimi sprawami technicznymi.

 

 


Tags: , , , , , , , ,

15 Odpowiedzi do “Jak Zaprosić Wszystkich Znajomych do Wydarzenia na Facebooku ?”

 1. Marek Karczmarz 18 lutego 2013 at 13:04 #

  Bardzo dobry poradnik. Ręczne zaznaczanie kilku tysięcy osób jest bardzo uciążliwe, czasami niemożliwe. Jednak jak widać jest sposób, który rozwiązuje ten problem.

 2. Jacek Pastuszko 25 maja 2013 at 22:36 #

  Bardzo cenne informacje. Gdyby nie to co opisałeś, tracilibyśmy niepotrzebnie mnóstwo czasu aby zaprosić znajomych na ważne wydarzenie.

 3. Asia 2 czerwca 2013 at 18:52 #

  U mnie f12 rozłącza mnie z polączeniem internetowym..super.

  • Daniel Kępa 2 czerwca 2013 at 18:55 #

   Spróbuj użyć innej przeglądarki internetowej :)

  • pekal 16 września 2013 at 07:45 #

   Przed naciśnięciem f12 naciśnij fn …

 4. beshop3 3 czerwca 2013 at 13:22 #

  A Mordoksiążka czasami nie będzie działała w kierunku zablokowania tej opcji? Znaczy, narzędzie bardzo przydatne (ja właściwie co tydzień zapraszam na jakiś występ dużo osób,) ale wydaje mi się, że face po to wprowadzał zapraszanie pojedyncze, żeby nie dało się tego robić.

 5. FazZi 4 lipca 2013 at 13:05 #

  Jest kilka minusów w tej poradzie, ponieważ różnych ma się znajomych jedni są z Krakowa inni ze Szczecina, więc mało prawdopodobne, aby osoby ze Szczecina bawiły się na imprezie w Krakowie, wiec bez sensu jest zapraszać ich, no chyba że to wydarzenie dotyczy czegoś co można kupić sprzedać lub zareklamować dalej, poza tym niektóre osoby wyświetlają się jako szare i nie da się ich zaprosić, (możliwe że zablokowały zaproszenia). Zbyt bardzo wykorzystywanie tej metody też może nam zaszkodzić.

  • Daniel Kępa 4 lipca 2013 at 13:08 #

   Nie chodzi tutaj o porady marketingowe :) Przedstawiam prosty sposób na zaproszenie WSZYSTKICH naszych znajomych. Wypadałoby o tym co mówisz dodać kolejny artykuł i omówic marketingowy sens i możliwości takiej metody. W tym jednak przypadku chodzi o sam sposób. Każdy może go wykorzystywac po swojemu, mozna tez odklikac te osoby, ktore nie beda zainteresowane naszym wydarzeniem.

 6. Bartosz 24 sierpnia 2013 at 14:40 #

  Dziękuję !

 7. Magda 3 listopada 2013 at 16:47 #

  A mi na Firefoksie tłumaczy wtedy stronę :( Jak mam zlikwidować ten skrót klawiszowy?

 8. Karoliniak 23 grudnia 2013 at 18:48 #

  Genialne !

 9. Woocash 1 marca 2014 at 19:28 #

  Niestety już nieaktualne – facebook wprowadził zabezpieczenia ;/

 10. Woocash 1 marca 2014 at 19:34 #

  https://chrome.google.com/webstore/detail/invite-
  Dołączam rozwiązanie problemu :)

 11. aniaaaa 23 marca 2014 at 11:42 #

  a ja niestety mam problem i nie wiem, co jest grane, ale mi to nbie działa, po kliknięciu F12 faktycznie pojawia się to okienko, gdzie trzeba wkleic link, ale po wklejeniu i naciśnięciu ENTER wyskakuje mi komunikat : „The developer console is temporarily disabled; see https://www.facebook.com/selfxss for more information”,

  idąc dalej tropem wchodze na te dodatkowe info i wyświetla mi się:

  Why doesn’t the JavaScript console work the same way when I’m on Facebook?
  There is a popular scam going around that claims the user will gain some benefit (illicit access to someone else’s account, some new Facebook feature, etc) by pasting some piece of JavaScript into the browser’s console.
  This is a variant on the self-XSS attack. By pasting the code in the browser console, the user gives the code access to their account. The code usually posts the same scam on other people’s walls, and subscribes the user to pages controlled by the attacker – but it could do much worse things.
  To avoid this, the console is now gently disabled in some browsers. If you want to use the console, turn the following setting on; you’ll need to reload the page for it to take effect.

  Allow my account to be hijacked if I paste malicious JavaScript <-tutaj zaznaczam, że pozwalam

  ale niestety i tak to nie działa, więc o co kaman ?

Zostaw Odpowiedź

CommentLuv badge